http://eurobusnysa.pl/images/main_page.jpgJesteśmy firmą przewozową, działającą na rynku lokalnym od 2005 roku. Z dumą i sukcesem przewozimy naszych klientów do wielu miejsc w kraju, jak i za granicą!

Dewiza naszej firmy brzmi - tanio, szybko bezpiecznie. Przy tym priorytetem jest zawsze punktualność oraz bezpieczeństwo, dlatego zawsze staramy się profesjonalnie obsłużyć naszych Klientów, a przy tym zapewnić miłą atmosferę.

Nasza specjalność to transport osób na trasach:

  • Głuchołazy, Nysa, Grodków, Wrocław 
  • Prudnik, Głuchołazy, Nysa, Grodków, Wrocław
  • Nysa, Grodków, Wrocław 
  • Szklary, Lipniki, Nysa

Oferujemy szeroki zakres usług w ramach tzw. przewozu osób i powiązanego z nim wynajmu busów na różne okazje. Dysponujemy wysokiej jakości taborem, w skład którego wchodzą nowoczesne busy mark Mercedes. Nade wszystko staramy się zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo podróży, niezawodność oraz wysoki komfort.

Klimatyzowane busy z pewnością zagwarantują wspaniałą atmosferę nawet najbardziej wymagającym podróżnym. Prowadzimy wynajem busów 24 h/dobę. Przewozy osób naszymi pojazdami są bardzo dobrze zorganizowane. Dbamy również o systematyczną kontrolę wszelkie aspektów działania naszego systemu transportowego.

Tanio

Stawiamy na jakość w niskiej cenie!

Szybko

Zawsze na czas do celu!

Bezpiecznie

Bezstresowa podróż!

Nasi kierowcy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, dodatkowo ciągle doskonaląc formy kontaktu z przewożonymi osobami, grupami, ich przewodnikami - przez co podróż staje się prawdziwą przyjemnością dla każdego.

http://eurobusnysa.pl/images/easy_way.jpgNa zajęciach szkoleniowych kierowcy ćwiczą trudne do przewidzenia sytuacje pod bacznym okiem instruktorów. Porównywanie swoich nawyków z odpowiednimi poprawnymi reakcjami, to bardzo pouczająca szkoła kultury i psychologii. Nawet kierowcy jeżdżący od wielu lat busem, na każdym szkoleniu uczą się czegoś nowego, co sprawia, że podróże przez nas organizowane są jeszcze bezpieczniejsze.

Sytuacje szczególne - na co dzień nie spotyka się ich na drodze, ale zdarzają się i trzeba stawić im czoła. To bezsprzecznie potrafią nasi kierowcy – szybko oceniać i właściwie reagować.

Zakres usług przewozowych oraz wysoka jakość ich świadczenia wciąż poszerza grono naszych zadowolonych podróżnych.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiemy +48 667 103 023.

Zobacz naszą ofertę!

Posiadamy atrakcyjną ofertę dla każdego klienta. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz się dowiedzieć więcej? Kliknij!