EURO-BUS Nysa

Telefoniczna informacja o rozkładzie jazdy

+48 667 103 023

Szukaj nas także na FACEBOOKU


NYSA-GRODKÓW-WROCŁAW (Odjazd Nysa ul. Kolejowa)

5.30 / 7.00 / 7.45 / 10.00 / 12.30 / 14.00 / 15.10 / 16.30 / 18.00

GRODKÓW-WROCŁAW (Odjazd ul. rynek)

6.02 / 7.32 / 8.24 / 10.32 / 13.02 / 14.32 / 15.49 / 17.02 / 18.32  

WROCŁAW-NYSA (Odjazd ul. Dawida)

7.30 / 9.15 / 10.30 / 11.30 / 14.30 / 16.00 / 17.30 / 18.30 / 20.15

GRODKÓW-NYSA (Odjazd ul. Rynek)

8.28 / 10.13 / 11.31 / 12.28 / 15.28 / 16.58 / 18.31 / 19.28 / 21.13


NYSA-GRODKÓW-WROCŁAW

LP

km

Przystanki

L

L

1

0

Nysa ul. Sudecka

7.45

15.10

2

3

Nysa ul. Krzywoustego

7.49

15.14

3

4

Nysa ul. Kolejowa nż

7.51

15.16

4

6

Nysa ul. Grodkowska nż

7.54

15.19

5

9

Hanuszów nż

7.58

15.23

6

10

Strobice nż

8.00

15.25

7

12

Pakosławice nż

8.03

15.28

8

14

Makowice nż

8.06

15.31

9

18

Skoroszyce nż

8.11

15.36

10

20

Chróścina nż

8.13

15.38

11

21

Pniewie

8.15

15.40

12

24

Stary Grodków nż

8.19

15.44

13

26

Nowa Wieś nż

8.22

15.47

14

27

Grodków ul. Sienkiewicza

8.24

15.49

15

28

Grodków Rynek nż

8.26

15.51

16

32

Wojsław nż

8.30

15.55

17

35

Kolnica nż

8.33

15.58

18

86

Wrocław ul. Dawida

9.25

16.50


WROCŁAW - GRODKÓW - NYSA

LP

km

Przystanki

L

L

1

0

Wrocław ul. Dawida

10.30

17.30

2

51

Kolnica nż

11.22

18.22

3

54

Wojsław nż

11.25

18.25

4

58

Grodków ul. Słowackiego

11.29

18.29

5

59

Grodków ul. Sienkiewicza

11.31

18.31

6

60

Nowa Wieś nż

11.33

18.33

7

62

Stary Grodków nż

11.36

18.36

8

65

Pniewie

11.40

18.40

9

67

Chróścina

11.42

18.42

10

69

Skoroszyce nż

11.44

18.44

11

72

Makowice nż

11.49

18.49

12

74

Pakosławice nż

11.52

18.52

13

76

Strobice nż

11.55

18.55

14

77

Hanuszów nż

11.57

18.57

15

80

Nysa ul. Grodkowska nż

12.01

19.01

16

82

Nysa ul. Kolejowa nż

12.04

19.04

17

83

Nysa ul. Krzywoustego

12.06

19.06

18

86

Nysa ul. Sudecka

12.10

19.10

L – kursuje od poniedziałku do niedzieli, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia,

 pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy oraz  w Nowy rok.

Kurs pospieszny, część trasy przebiega autostradą.

Liczba pojazdów potrzebnych do obsługi linii - jeden oraz jeden awaryjny.


SZKLARY - NYSA

lp km przystanki 1 2 1 1 1
1 0 Szklary 6.55 8.55 12.40 15.15 17.20
2 5 Kamiennik 7.00 9.00 12.45 15.20 17.25
3 8 Zurzyce 7.03 9.03 12.48 15.23 17.28
4 10 Karłowice Małe 7.05 9.05 12.50 15.25 17.30
5 11 Karłowice Wielkie 7.07 9.07 12.52 15.27 17.32
6 13 Rysiowice 7.09 9.09 12.54 15.29 17.34
7 14 Siedlec 7.11 9.11 12.56 15.31 17.36
8 15 Grądy 7.13 9.13 12.58 15.33 17.38
9 18 Goświnowice 7.16 9.16 13.01 15.36 17.41
10 23 Nysa, ul. Ujejskiego 7.21 9.21 13.06 15.41 17.46
11 24 Nysa, ul. Krzywoustego 7.23 9.23 13.08 15.43 17.48
11 24 Nysa, ul. Racławicka 7.26 9.26 13.11 15.46 17.51
11 24 Nysa, ul. Moniuszki 7.28 9.28 13.13 15.48 17.51
12 25 Nysa, ul. Sudecka 7.30 9.30 13.15 15.50

17.55


NYSA - SZKLARY

lp km przystanki 1 2 1 1 1
1 0 Nysa, ul. Sudecka 7.56 11.36 14.26 16.36 18.16
2 1 Nysa, ul. Moniuszki 7.58 11.38 14.28 16.38 18.18
2 1 Nysa, ul. Racławicka 8.00 11.40 14.30 16.40 18.20
2 1 Nysa, ul. Krzywoustego 8.03 11.43 14.33 16.43 18.23
3 2 Nysa, ul. Ujejskiego 8.05 11.45 14.35 16.45 18.25
4 7 Goświnowice 8.10 11.50 14.40 16.50 18.30
5 10 Grądy 8.13 11.53 14.43 16.53 18.33
6 11 Siedlec 8.15 11.55 14.45 16.55 18.35
7 12 Rysiowice 8.17 11.57 14.47 16.57 18.37
8 14 Karłowice Wielkie 8.19 11.59 14.49 16.59 18.39
9 15 Karłowice Małe 8.21 12.01 14.51 17.01 18.41
10 17 Zurzyce 8.23 12.03 14.53 17.03 18.43
11 20 Kamiennik 8.26 12.06 14.56 17.06 18.46
12 25 Szklary 8.31 12.11 15.01 17.11 18.51

 

KORFANTÓW - NYSA (w dni robocze)

lp km przystanki 1 1 1 1 1 1
1 0 Korfantów 7.00 8.50 10.50 12.45 15.05 16.15
2 1 Wielkie Łąki n/ż 7.02 8.52 10.52 12.47 15.07 16.17
3 3 Kuropas n/ż 7.05 8.55 10.55 12.50 15.10 16.20
4 5 Rynarcice n/ż 7.08 8.58 10.58 12.53 15.13 16.23
5 9 Włodary świetlica n/ż 7.12 9.02 11.02 12.57 15.17 16.27
6 10 Włodary n/ż 7.14 9.04 11.04 12.59 15.19 16.29
7 14 Kubice n/ż 7.19 9.09 11.09 13.04 15.24 16.34
8 17 Wyszków n/ż 7.22 9.12 11.12 13.07 15.27 16.37
9 19 Konradowa n/ż 7.25 9.15 11.15 13.10 15.30 16.40
10 23 Nysa, ul. Piłsudskiego n/ż 7.29 9.19 11.19 13.14 15.34 16.44
11 24 Nysa, ul. Moniuszki n/ż 7.30 9.20 11.20 13.15 15.35 16.45
12 25 Nysa, ul. Racławicka n/ż 7.31 9.21 11.21 13.16 15.36 16.46

 

NYSA - KORFANTÓW (w dni robocze)

lp km z powrotem 1 1 1 1 1 1
1 0 Nysa, ul. Racławicka n/ż 7.50 9.50 12.00 14.30 15.40 17.10
2 1 Nysa, ul. Moniuszki n/ż 7.51 9.51 12.01 14.31 15.41 17.11
3 2 Nysa, ul. Piłsudskiego n/ż 7.52 9.52 12.02 14.32 15.42 17.12
4 6 Konradowa n/ż 7.56 9.56 12.06 14.36 15.46 17.16
5 8 Wyszków n/ż 7.59 9.59 12.09 14.39 15.49 17.19
6 11 Kubice n/ż 8.02 10.02 12.12 14.42 15.52 17.22
7 15 Włodary n/ż 8.07 10.07 12.17 14.47 15.57 17.27
8 16 Włodary świetlica n/ż 8.09 10.09 12.19 14.49 15.59 17.29
9 20 Rynarcice n/ż 8.13 10.13 12.23 14.53 16.03 17.33
10 22 Kuropas n/ż 8.16 10.16 12.26 14.56 16.06 17.36
11 24 Wielkie Łąki n/ż 8.19 10.19 12.29 14.59 16.09 17.39
12 25 Korfantów 8.21 10.21 12.31 15.01 16.11 17.41

Oznaczenia:

1 - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

2 - kursuje w dni od poniedziałku do piątku; ponadto:
kursuje w w soboty;
nie kursuje w pierwszy dzień Bożego Narodzenia;
nie kursuje w Wielkanoc i Nowy Rok

 

   

LIPNIKI - NYSA

       

NYSA - LIPNIKI

 

Lp

km

Przystanki

1

 

Lp

km

Przystanki

1

1

0

Lipniki

6.50

 

1

0

Nysa ul. Sudecka

14.35

2

3

Chociebórz

6.53

 

2

2

Nysa ul. Moniuszki

14.39

3

6

Kamiennik

6.56

 

3

3

Nysa ul. Racławicka

14.41

4

8

Cieszanowice

6.58

 

4

4

Nysa ul. Krzywoustego

14.43

5

10

Kłodobok

7.00

 

5

5

Nysa ul. Ujejskiego

14.45

6

12

Karłowice Wielkie

7.03

 

6

10

Goświnowice

14.52

7

15

Rysiowice

7.06

 

7

13

Grądy

14.55

8

17

Siedlec

7.08

 

8

14

Siedlec

14.57

9

18

Grądy

7.10

 

9

16

Rysiowice

14.59

10

21

Goświnowice

7.13

 

10

19

Karłowice Wielkie

15.02

11

26

Nysa ul. Ujejskiego

7.20

 

11

21

Kłodobok

15.05

12

27

Nysa ul. Krzywoustego

7.22

 

12

23

Cieszanowice

15.07

13

28

Nysa ul. Racławicka

7.24

 

13

25

Kamiennik

15.09

14

29

Nysa ul. Moniuszki

7.26

 

14

28

Chociebórz

15.12

15

31

Nysa ul. Sudecka

7.30

 

15

31

Lipniki

15.15

1-kursuje od poniedziałku do piątku,  nie kursuje w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok i w pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy.

Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów – jeden oraz jeden awaryjny.